Girasole – Bormio 2000 – Europa – Włochy – Lombardia – Alta Valtellina – Bormio

   

Oferta może być obecnie niedostępna. Aby sprawdzić aktualne propozycje skorzystaj z wyszukiwarki na stronie serwisu Travelzone.pl lub zadzwoń 0801 00 31 26.
PołożenieNa wysokości ok. 2000 m n.p.m., bezpośrednio przy stoku narciarskim i stacji kolejki linowej Bormio 2000, która wyjeżdża na 3000 m n.p.m. (Cima Bianca), ok. 9 km od centrum historycznego Bormio. Hotel zbudowany w nowym alpejskim stylu, standard turystyczny, posiada 3 piętra.

Hotel

Wyposażenie: restauracja, bar, pub, winda, taras słoneczny, przechowalnia sprzętu narciarskiego, recepcja, sejf, parking. Internet: nie. Karty kredytowe: tak (wszystkie).

Sport i rozrywka

Sauna (ok. 5 euro/os./30 minut), hydromasaż (ok. 5 euro/os./30 minut), sala gier oraz basen termalny w Bormio oraz Bagni Nuovi i Vecchi (płatne).

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu i ciepłe kolacje podawane przez kelnera wybór z 2 menu (napoje do kolacji dodatkowo płatne).

Dodatkowe informacje

1. Zwierzęta: tak (małe) na zapytanie.

2. Oferta Free Ski karnet w cenie: w terminach 10-17.12, 13-27.01 i 17-31.03 karnet 6 dniowy na Bormio-Oga-Isolaccia-St.Catarina Valfurva w cenie.

 
 

Wycieczki fakultatywne:

ceny orientacyjne
REGGIO – SICILLA – NICOTERAZapraszamy do jednego z najważniejszych miast Kalabrii – Reggio di Calabria, gdzie zwiedzicie Muzeum Archeologiczne ze wspaniałymi posągami wyłowionymi z morza, zwanymi Bronzi di Riace. Następnie pojedziemy do Scilli, gdzie zobaczymy ruiny zamku Castello dei Ruffo – położonego na skale naprzeciw Sycylii. Na koniec wycieczki zabierzemy Państwa do Nicotery, by tam obejrzeć zamek i katedrę. Cena ok.55 EUR.

PIZZO – TROPEA

W najbardziej urozmaiconej części wybrzeża Morza Tyrreńskiego położone są dwa miasteczka Pizzo i Tropea. W pierwszym z nich obejrzymy między innymi zamek, w którym więziony był jeden z generałów Napoleona – Murat oraz malowniczy kościółek z XVII wieku; w drugim – kościół Santa Maria dell’Isola usytuowany na skale oraz stare miasto. Cena ok. 14 EUR.

WYSPY EOLSKIE

Wycieczka morska do maleńkiego archipelagu wulkanicznych Wysp Eolskich. Ostatnia erupcja miała miejsce w końcu XIX wieku. Doskonałe tarasy spacerowe zawiodą chętnych na niezwykłą plażę z czarnym piaskiem, a dbającym o zdrowie i spragnionych dziwacznych przyjemności polecamy siarczane kąpiele błotne lub gorące źródła, które biją prosto z głębin morskich. Cena około 46 EUR

SYCYLIA – MESSYNA i TAORMINA

Messyna po trzęsieniu ziemi w roku 1908 praktycznie całkowicie zniszczona, niewiele zachowała starych budowli. Taormina to pięknie położona na wysokim, nadmorskim tarasie miejscowość. Ta niegdysiejsza kolonia grecka, później rzymska, posiada piękny teatr z III wieku p.n.e., drugi co do wielkości po Syrakuzach. Cena 41 EUR

WULKAN ETNA

Wyprawa do Narodowego Parku Etna na Sycylii, to przeżycie pozostające w pamięci na długie lata. Spacer po stokach czynnego wulkanu, z którego wydobywa się dym w iście księżycowym krajobrazie. Zalecamy zabranie ze sobą ciepłej odzieży. Cena około 65 EUR
PALERMO I MONREALECałodzienna wycieczka do urzekającej egzotyką stolicy Sycylii. Zwiedzanie: pałac królewski – Palazzo dei Normani z piękną, dekorowaną mozaikami kaplicą, wielostylowa katedra, gdzie znajdują się sarkofagi władców Sycylii. Panoramiczny objazd Palermo i wizyta w Konwencie Kapucynów. Znajdują się tu katakumby mieszczące mumie mnichów i osób świeckich. Następnie przejazd do pobliskiego Monreale i zwiedzanie katedry ze wspaniałymi średniowiecznymi mozaikami. Powrót do Palermo. Wizyta w manufakturze, słynnej z wyrobu pięknej sycylijskiej ceramiki – możliwość zakupu. Czas wolny.

ETNA I TAORMINA

Całodzienna wycieczka, w czasie której poznajemy symbol Sycylii – najwyższy czynny wulkan Europy – Etnę. Wjazd autokarem na wysokość ok. 1.800 m. Dla chętnych możliwość zorganizowania przejazdu kolejką linową, a następnie jeepem do głównego krateru na wysokość 3.000 m (za dodatkową opłatą). Następnie przejazd do Taorminy, spacer po Corso Umberto oraz zwiedzanie Teatro Greco, ruin teatru greckiego ze szczytem Etny na horyzoncie. Czas wolny – możliwość zakupów.

ERICE I SAGESTA

Erice to przepiękne miasteczko usytuowane na szczycie wzgórza, z tajemniczymi zaułkami i stromymi uliczkami. Z punktów widokowych podziwiać można panoramę Trapani i Wysp Egadyjskich. Zwiedzanie: Chiesa Matrice, Giardini del Balio. Wizyta w sklepie przy cukierni produkującej regionalne słodycze na bazie migdałów, z których słynie Erice – możliwość zakupów. Czas wolny. Przejazd do Segesty i zwiedzanie znakomicie zachowanej greckiej świątyni z V w. p.n.e.

PIAZZA ARMERINA I AGRYGENT

Wizyta w słynnej rzymskiej willi w Casale w pobliżu Piazza Armerina. Zachowały się tu wspaniałe mozaikowe posadzki o unikalnej tematyce i jakości wykonania. Przejazd do Agrygentu i zwiedzanie Doliny Świątyń, jedego z najważniejszych stanowisk archeologicznych w basenie Morza Śródziemnego.

WYSPY LIPARYJSKIE

Zaokrętowanie na statek turystyczny i rejs do stolicy archipelagu – Lipari. Miasteczko tętni życiem, są tu setki kolorowych sklepików. Krótkie zwiedzanie z przewodnikiem i czas wolny. Dla chętnych możliwość rejsu wzdłuż wybrzeża wyspy (za dodatkową opłatą). Następnie przepłynięcie na wyspę Volcano. Godna polecenia jest tu wpaniała plaża z czarnym wulkanicznym piaskiem i interesujące tereny spacerowe. Dla chętnych możliwość kąpieli w leczniczych błotach siarkowych, lunch w regionalnej restaturacji (za dodatkową opłatą). Rejs powrotny na Sycylię.

zobacz hotele:
La Source Blanche Residence (Francja) • Croatia Apartamenty (Chorwacja) • Club Bentota (Sri Lanka) • Mon Amour Apartamenty (Grecja) • Grand Ideal (Turcja) • Island View (Tajlandia) • Trzy Oblicza Indonezji (wycieczka objazdowa) (Indonezja) • Porta do Vento (Wyspy Zielonego Przylądka) • Drużba (Bułgaria) • Barcelo Albatros (Hiszpania)

Jeśli szukasz tanich ofert last minute, wakacji organizowanych przez największych i najlepszych Touroperatorów lub po prostu chcesz spokojnie spędzić urlop – serwis Travelzone.pl jest właściwym adresem w internecie. Wszystkie kierunki – Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja, Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Włochy, Bułgaria… Egzotyka – Tajlandia, Brazylia, Bali, Mauritius, Seszele… Wycieczki objazdowe po Europie – Francja, Włochy, Hiszpania… – i wszystkich regionach świata: Chiny, Indie, Meksyk, Wenezuela… Zanim wyjedziesz na wymarzone wakacje – sprawdź opinie turystów w rankingu hoteli Travelzone. Zobacz tysiące zdjęć, sprawdź oceny i wybierz ofertę last minute. Bezpieczne transakcje internetowe, gwarancja Polskiej Izby Turystyki, rekomendacja ponad 40 Touroperatorów: Orbis, Itaka, Triada, Exim Tours, Rainbow Tours, Alfa Star, GTI, Wezyr, Selectours i in. – warto rezerwować wakacje i last minute z Travelzone.pl. Oferty Egipt last minute, Tunezja last minute, Turcja last minute, Grecja last minute, Hiszpania last minute – na Travelzone.pl zawsze znajdziesz coś interesującego! Konsultanci Travelzone są zawsze do Twojej dyspozycji – przygotują dla Ciebie najciekawsze propozycje w oparciu o Twoje preferencje; zaproponują najtańsze rozwiązania i zaoferują pomoc na każdym etapie organizacji Twojego wyjazdu, tak abyś czuł, że jako Klient jesteś dla nas najważniejszy. Travelzone – Strefa najlepszych biur podróży!

Recent Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *